Synowie słynnego gangstera z Meksyku przejęli po nim interes

Synowie gangstera z Meksyku, którego znamy pod pseudonimem El Chapo, świetnie sobie radzą w prowadzeniu jego interesu. Jak widać samo aresztowanie szefa nie wpłynęło aż tak negatywnie na biznes, jakby chciały tego meksykańskie władze. Wspomniani synowie cały czas są poszukiwani przez policje a nagroda za pomoc w znalezieniu ich jest naprawdę wysoka.

Gangster znany z seriali

El Chapo to postać, którą fani seriali mogą kojarzyć z co najmniej dwóch produkcji. Jedna z nich nazywa się tak samo jak główny bohater, czyli „El Chapo”. Tak naprawdę nazywa się on Joaquin Guzman Loera, a swój pseudonim zawdzięcza niskiemu wzrostowi.

Drugim popularnym serialem, gdzie również pojawia się słynny El Chapo jest Narcos: Meksyk. Jest to spin-off produkcji, która początkowo miała opowiadać o kolumbijskim baronie narkotykowym Pablo Escobarze. Później jednak, gdy serial zyskał na popularności, zaczęły się w nim pojawiać inne postacie ze świata przestępczego.

Groźne gangi z Meksyku

Meksyk to piękny kraj z wieloma wspaniałymi tradycjami. Niestety występuje w nim też poważny problem ze zorganizowaną przestępczością. Meksykańskie gangi należą do tych najgroźniejszych i jednocześnie najlepiej zorganizowanych.

Osoby, które popadną w konflikt z gangsterami z tego kraju, powinni obawiać się nie tylko utraty życia. Kartele mają również w zwyczaju torturować swoje ofiary i mordować je w najkrwawszy sposób.